Dezinfekcia na ruky HAND CLEAN 100ml sprej - 50ks balenie

Kód: 156
Akcia
Neohodnotené
€89,50
Skladom

Dezinfekčný prostriedok na baktérie, vírusy, plesne a spor.

Množstevná zľava na kus: 1,79 EUR v 50ks balení!

Aktívny dezinfekčný prostriedok, ktorý ničí 99,8% patogénnych mIkroorganizmov, baktérie, vírusy, plesne spory a odstraňuje zápach.

Objem: 100ml

Balenie: 50ks, priemerná cena za kus: 1,79 EUR

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívny dezinfekčný prostriedok, ktorý ničí 99,8% patogénnych mIkroorganizmov, baktérie, vírusy, plesne spory a odstraňuje zápach. 

Aplikácia:

Prostriedok zamedzuje vzniku rezistencie patogénnych mikroorganizmov, trvale zvyšuje bezpečnosť, prispieva k celkovému znižovaniu používaných chemikálii.

Prostriedok znižuje mikrobiálne zaťaženie, má vynikajúcu sponcídnu a biocídnu účinnosť. Roztok je nesenzibilujúci, veľmi nízko dráždivý pričom je biologicky odbúrateľný nevyžaduje dodatočne náklady na jeho odstránene.

Využitie:

Prostriedok sa používa na profesionálnu a domácu dezinfekciu rúk, povrchov (napr. kuchynské náradie, hračky) a ovzdušia.

Zloženie:

Biocídny roztok s pH 7,5 +/- 1.5 ORP 780 +/- 100 mV. Účinná latka HCLO 0,0225%, NaCL 0,055%, voda.

Návod na použitie:

Dezinfekcia sa vykonáva rozprašovaním, zahmlievaním a oterom. Prostriedok pôsobí okamžite od 5 sekúnd do 10 minút. Prostriedok nie je na vnútormé použitie!

Upozornenie

Zmes nie je klasifikovaná ako nebezpečná. Prostriedok nie je nebezpečný v zmysle prepravných nákladov.Pri podráždení umyte vodou a ošetrite krémom. Môže spôsobiť podráždenie očí – postačujúce je vypláchnutie očí čistou vodou. Môže spôsobiť podráždene dýchacích ciest. Pri vdýchnutí vyveďte postihnutého na čerstvý vzduch. Pri požití zapite väčším objemom vody, v prípade ťažkostí vyhľadajte lekársku pomoc. Prostriedok je veľmi toxický pre vodné organizmy! Prostriedok je kvapalný so slabým zápachom po chlóre. Prostriedok nespôsobuje senzibilizáciu kože. Opatrenia prvej pomoci nie sú potrebné.

 

Podmienky skladovania

Uchovajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 40 C. Nevystavujte slnečnému žiareniu!

 Likvidácia zvyškov prípravku

Obsah môžete zneškodniť zriedením vodou minomálne v pomere 1:5 a spláchnutím do odpadovej kanalizácie. Plastový obal umyte a odovzdajte na recykláciu.